Svet-Stranek.cz
Relaxace a regenerace těla i duše pro Vás
Nejlepší masáže v Praze

Reference:Relaxace a regenerace těla i duše pro Vás

Reference

Děkuji všem, kteří napíší svou referenci. Moc si všech Vašich příspěvků vážím a věřte, že i nadále budu pracovat tak, abyste Vy i Vámi doporučení příbuzní, známí, kamarádi i kolemjdoucí byli maximálně spokojeni. Své pocity a dojmy z masáže pište prosím na e-mail: petnar@seznam.cz
*Do masážního centra mě zavedla náhoda, a myslím, že za takové setkání můžu být jen a jen vděčná a mám pocit, že to tak asi mělo být. Čas strávený v příjemném prostředí s výjimečným člověkem jako je paní Petra pro mě byl velkým přínosem. Paní Petra je člověk s velkým srdcem, z masáže jsem odcházela nabitá energií a naplněná vnitřní pohodou. Slovy to vše nelze vyjádřit, každý si to musí prožít sám a já to můžu všem jen doporučit. Velké DÍKY za vše:-)
Aneta


*"Děkuji Peti za úžasný zážitek. Máte příjemné vystupování a Vaše Levandulová masáž (Modrá krása z Francie) byla kouzelná, příjemně uvolňující, voňavá a odešla jsem přímo dobitá energii. Horké kameny jsou jedinečné - to je opravdu neskutečný zážitek. Celkový dojem z masáže - příjemná, intenzivní, pohádkový zážitek."
Martina


*Paní Petra mi skvěle uvolnila tělo i mysl a na chvíli jsem zapomněla na běžné starosti. Vřele doporučuji ostatním.
Lucka E.


*Velice děkuji za služby, které nabízíte a že znovu mohu fungovat jako normální člověk. Nepomohl lékař, rehabilitace, prášky ani léčitel. Až vaše doslova zázračné ruce, mě dokázaly uzdravit. Kdo nevyzkoušel neuvěří a všem mohu p. Nárožnou víc než doporučit!!
Tomáš


*Pro moje tělo nebylo nikdy nic lepšího, než se svěřit do rukou paní Nárožné. Její masáže jsou opravdu skvělé. Určitě jsem za poslední půlroku změnil i pohled na svoje vlastní zdraví, kladu tak větší důraz sám na sebe a péči o to nejcennější, co máme.
Roman


*Byl jsem "jen" na obyčejné masáži, ale vůbec nebyla obyčejná. Profesionální a lidský přístup paní Petry způsobil, že jsem se po ní opravdu cítil skvěle nejen na těle, ale i na duši. Děkuji, až si tělo řekne a duše zatouží zase moc rád přijdu.
Ivan


*Paní masérku můžu vřele doporučit. Objednala jsem se k ní, protože můj masér měl dovolenou a já jsem rychle potřebovala zbavit bolesti zad. U masérek mám obvykle strach, aby to nebylo pouze hlazení. Ale to není případ paní Petry. Dokáže pořádně zabrat. Dnes k ní chodím na masáž pouze preventivně a na každou návštěvu se velmi těším.
Gába


*Uznávám lidi, kteří umí a rozumí své práci. Doporučuji vyzkoušet všechny tři dámy centra Serafín.
Bednařík