Svet-Stranek.cz
Relaxace a regenerace těla i duše pro Vás
Nejlepší masáže v Praze

Energetické masáže:Relaxace a regenerace těla i duše pro Vás

Energetické masáže

*ČAKROVÁ MASÁŽ


*REIKI MASÁŽ


*ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ


*KŘIŠŤÁLOVÁ MASÁŽ

*ČAKROVÁ MASÁŽ

Čakry jsou energetické víry, které když jsou funkční, cítíme se vyrovnaně. Pokud je však některá z čaker blokovaná, například stresem, odrazí se to na naší psychice. Téma, které vlivem těchto bloků řešíme, je téma dané čakry.

Harmonizační čakrová masáž je věnována právě vyladění čaker. Během ošetření prožijete jemnou aroma-masáž v kombinaci s Reiki působením na čakrová centra. Vaše podvědomí mi pomůže odhalit, která z čaker      je oslabená.

Masáž se prování na zádech a šíji s indickou masáží hlavy a po dobu působení léčivých kamenů Vás čeká jemná uvolňující masáž chodidel.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.*REIKI MASÁŽ

Japonský výraz Reiki je složen ze dvou slov:
Rei - životodárný, vesmírný, všepronikající
Ki - energie, síla

REIKI je metoda harmonizace organismu univerzální energií, která se nachází v prostoru kolem nás a proudí skrze toho, kdo ji praktikuje. Ten funguje jako jakýsi  kanál. REIKI vyzařuje z jeho dlaní a proudí do míst,
na které je zaměřena pozornost položením dlaní či myšlenkou nebo se aplikuje celková terapie, kdy se sestavou pozic rukou působí na organismus celistvě. REIKI proudí vždy tam, kde je jí nejvíce zapotřebí. Když je jí dostatek, přestane proudit a po zabudování do energetického systému člověka navodí stav harmonie. REIKI působí nejen na důsledek, ale též na příčinu, která problém či nemoc vyvolala. Pracuje celostně - tedy na všech úrovních člověka - na úrovni fyzické, emocionální, mentální, duchovní... REIKI obecně podporuje život, posiluje zdraví, zlepšuje komunikaci, harmonizuje partnerské vztahy, pomáhá nalézt ztracenou radost ze života a smysl života, všestranně a harmonicky rozvíjí osobnost člověka. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest a umožňuje hlubokou relaxaci. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. I pouhý jeden zákrok může přinést výrazné zlepšení zdraví, např. při bolesti hlavy, zubů, žaludku, poranění nebo popálení. Reiki pomáhá například při rekonvalescenci po operacích, porušené imunitě, léčení různých zranění, ale i prosté pomoci při únavě
a depresích. Poškození těla se při léčbě Reiki hojí výrazně rychleji. Chronická onemocnění potřebují více času. Doporučuje se ošetření opakovat.


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.*ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ

Tato masáže je výborná pro udržování organismu v plné síle. Podstatou Čínské energetické masáže je provádět masáž tak, aby se obnovovalo proudění v energetických drahách, které procházejí lidským tělem a taky aby správný rytmus této masáže tyto dráhy rozproudil. Lidské tělo je protkáno dvanácti energetickými drahami, jež spojují různá místa v těle. Stačí, aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu a tok energie je přerušen. Výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobným potížím lze předejít právě čínskou energetickou masáží, která se zaměřuje především na dráhu močového měchýře. A to zejména z důvodu správného odvádění škodlivých látek
z těla. Pokud dojte u člověka ke ztrátě energetické rovnováhy, dochází
i ke ztrátě rovnováhy nervového systému. Ke ztrátě této rovnováhy dochází zejména při nadměrné duševní přepracovanosti, dlouhodobé nervozitě a podrážděnosti, ale i nepravidelným životním rytmem apod. Jelikož tato narušení této křehké rovnováhy úzce souvisí se zdravím, povahou a duševním zdravím doporučuje se využívání Čínské energetické masáže. Při Čínské energetické masáži se stimuluje celý meridián, tudíž odpadá problém s hledáním přesného umístění akupunkturního bodu.
Čínskou energetickou masáž zejména používáme při nervové regulaci, relaxaci a nastolení energetické rovnováhy v lidském těle. Dále pak pomáhá k odstranění únavy, regulaci celkové výživy a pro prevenci rovnováhy organismu.

Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.
*KŘIŠŤÁLOVÁ MASÁŽ

je hluboceočistná, energetická a regenerační masáž. S aktivním působením kamenů apolodrahokamů, dle citu maséra a potřeby klienta. Vaše tělo si samo řekne, comu pomůže nejlépe, stačí jen pozorně naslouchat. Vždyť již od pradávna lidé věřilina léčivé účinky kamenů, které pocházejí ze samotného lůna matky země. Křišťál- rozsévá sílu a lásku, čistotu, jas. Je to symbol světla na Zemi. Tento kámenčistí, léčí, dodává energii a životní radost.

Účinkykřišťálové masáže:

  • Podpoření energetických funkcí těla
  • Obnovení energie v drahách
  • Detoxikace
  • Dodání nové energie
  • Celkově harmonizuje


Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.