Svet-Stranek.cz
Relaxace a regenerace těla i duše pro Vás
Nejlepší masáže v Praze

Speciální masáže:Relaxace a regenerace těla i duše pro Vás

Speciální masáže

*MASÁŽ NA PODPORU PLODNOSTI


*RŮŽOVÉ POHLAZENÍ


*MODRÁ KRÁSA Z FRANCIE


*MAKOVÁ PANENKA


*JAPONSKÝ ZELENÝ SEN


*VANILKOVÉ KOUZLO


*RELAXAČNÍ KOKOSOVÝ RITUÁL


* HOT STONE - HORKÉ LÁVOVÉ KAMENY


*TAJEMSTVÍ SIBIŘSKÉ TAJGY (cedrová masáž)

*MASÁŽ NA PODPORU 
   PLODNOSTI


Pro ženy, které touží po miminku, je velmi důležité uvolnění, snížení stresu a negativních emocí. Dotek a rozproudění životní síly jsou pro ně duševní výživou a podporou síly jejich vůle a naladění. Určena je ovšem také ženám, které trpí jakýmikoli problémy, týkajícími se jejich reproduktivních či zažívacích orgánů, nebo problémy, spojenými s emoční nerovnováhou.

 

Masáž na podporu plodnosti je jedinečnou kombinací masážních technik, které přinášejí harmonii    a rovnováhu. Tato masáž je hlubokou, avšak jemnou terapií, která je zaměřená                             na zlepšení cirkulace krve a lymfy v oblasti břišních orgánů. Masáž se také zaměřuje na uvolnění fyzického a emočního napětí, pomáhá uvolnit a odstranit nečistoty, které se ve střevech hromadily po mnoho let. Povzbuzuje přirozenou peristaltiku střev, čímž způsobuje, že se budete cítit lehčeji    a svobodněji. Pomáhá udržovat hormonální rovnováhu. Detoxikuje a povzbuzuje činnost jater, reguluje menstruační cyklus.   

 

Masáž je celotělová, za podpory aromaterapie. Vybírám pro každou z vás individuálně ty esenciální oleje, které podpoří vaši ženskost a které vám přinesou radost, sílu, sebelásku a slunce do života.

 

MASÁŽ VELMI POMÁHÁ PŘI TĚCHTO OBTÍŽÍCH:

·    Reprodukční problémy, Bolestivá nebo nepravidelná menstruace či ovulace.

·    Infekce močového měchýře, kvasinková infekce.

·    Potraty, těžká těhotenství.

·    Symptomy menopauzy. Problémy s plodností.

·    Cysty na vaječnících a v prsou, fibroidy.

·    Migrény, přílišné krvácení, PMS.

·    Stres, Potraty/těžké těhotenství, Sexuální trauma, trauma z dětství.

·    Utápění se v emocích, Problémy s mateřstvím.

·    Zácpa, Průjem, Nadýmání, Křeče v žaludku, Syndrom dráždivého tračníku.

 

MASÁŽ NENÍ VHODNÁ V TĚCHTO PŘÍPADECH:

Těhotenství a menstruace. V případě závažného zdravotního problému se nejdříve poraďte se svým lékařem. 

 

Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.Více zde: https://masaze-brno8.webnode.cz/masaze/masaz-na-podporu-plodnosti/
Text se připravuje

Po masáži si ještě vychutnáte šálek čaje.*RŮŽOVÉ POHLAZENÍ

Při růžové masáži je Vaše tělo hýčkáno a rozmazlováno esencí ženskosti a něžnosti olejem z růží.
Tato originální technika je kombinací meridiánové a aromaterapeutické masáže. Pozitivně ovlivňuje psychiku, přináší pocit harmonie a radosti, uklidňuje mozek a srdce. Podporuje krevní oběh a pozitivně působí na ženské orgány.
Při svitu svíček a uvolňující relaxační hudbě se budete postupně propadat až k bráně snů.


Tato masáž je určena jen ženám.*MODRÁ KRÁSA Z FRANCIE

Nechte se nyní zlákat omamnou vůní levandule, která patří mezi nejkrásnější vůně, s nimiž se můžeme setkat. Ne nadarmo se jí říká královny aromaterapie. Levandule je jedním z nejcennějších pokladů, který nám příroda nabízí k péči o zdraví a krásu těla, ale i duše. Levandule účinně  působí na psychiku, tělo i emoce. Relaxační levandulová masáž je vhodná při psychických a citových problémech,
je to povzbuzující prostředek pro celé tělo. Pomáhá při kožních onemocněních, popáleninách, poraněních, regeneruje kůži a doporučuje se i pro citlivou dětskou pokožku. Přináší úlevu při bolestivé menstruaci, stejně jako při bolestech hlavy. Je vhodná pro relaxaci a přináší zdravý, osvěžující spánek. Doporučuje se všem lidem se sedavým zaměstnáním, při nerovnoměrném nebo jednostranném zatížení svalů, při častém bolení zad.
Zapomeňte na všední starosti a dopřejte si klid a odpočinek masáží celého těla (hlava, šíje, záda, nohy, břicho a ruce).*MAKOVÁ PANENKA
(MASÁŽ MAKOVÝM OLEJEM)


Olej, který zklidňuje a podporuje dobrý spánek. Uvolňuje spazmy hlubokého svalstva, což je vynikající při nervozitě, neklidu, přetíženosti a stresech. Je vynikající pro děti, které mají hypertenzi, prošly náročným těhotenstvím a porodem, zažily úraz nebo byly vystaveny stresu. Obsahuje velké množství hořčíku a vápníku. Je vynikající na léčení lupenky. Podporuje růst nehtů, vlasů a hojení ekzémů. Vyživuje, vyhlazuje a chrání pokožku, je vhodný na pleť suchou se sklonem k praskání i na pleť zánětlivou. Zároveň pleť účinně regeneruje a zanechává ji hebkou a vláčnou. Makový olej dodává pleti esenciální mastné kyseliny a podporuje její hydrataci.

Díky jemnému makovému aroma působí zklidňujícím účinkem na psychiku, takže je vhodný při bolestech hlavy, přepracování, stresu a do masážních směsí pro děti a těhotné ženy.

Účinky:
•  vyhlazující - zkrášlující
•  prokrvuje
•  posílení organismu vůči vnějším vlivům
•  regenerační, uvolňující
•  relaxační
•  vyživující
•  zklidňující psychiku
•  podporující spánek
•  pomáhá při každodenním stresu, bolesti hlavy
*JAPONSKÝ ZELENÝ SEN

Aroma zeleného čaje je mimořádně osvěžující, lehké, ideální na letní vedra. Hydratuje a dodává energii. Masáž ze zeleného čaje má pročišťující a hydratující funkci a chrání člověka před oxidačním stresem. Japonci říkají, že zelený čaj udržuje člověka mladým. Žádné překvapení, neboť obsah kalcia, železa, fluoridu, draslíku, magnézia, sodíku, fosforu, zinku a vitamínů A, B, C a E je pro tělo velkým životním elixírem -zpomaluje proces stárnutí, posiluje imunitní systém. Masáž je vhodná
i pro alergiky a lidi trpící na ekzémy. Posílená pokožka s vyrovnanou látkovou výměnou září a je pružná. Současně ke skvělému pocitu pomáhá i příjemné aroma zeleného čaje. Není nic jednoduššího než se nechat hýčkat, masáží celého těla (záda, šíje, nohy, břicho a ruce).
Po masáži si ještě můžete vychutnat šálek zeleného čaje.


*VANILKOVÉ KOUZLO

Vanilka je jednou z nejoblíbenějších vůní jak pro ženy, tak pro muže. Vzbuzuje velmi příjemné pocity klidu a pohody.
Jemná vůně vanilky harmonizuje a její teplé tóny Vás připraví na příjemné sladké snění. Vanilkové aroma zklidňuje nervovou soustavu, pomáhá při nespavosti, dodává optimismus  a skvělou náladu. Vanilka skvěle působí jako antidepresivum, zažene chmury, stres a napětí.

Jedinečná vůně si Vás podmaní a osvěží Vás na těle i duši...
*RELAXAČNÍ KOKOSOVÝ RITUÁL

Relaxační kokosový rituál zregenerujte vaše unavené tělo, které se uvolní z nervového i svalového napětí. Vaše pleť a pokožka sametově zjemní a příjemná vůně přispěje k uvolnění a dodá radost ze života, budete se cítit jako znovuzrozeni. Bohatá vůně delikátně sladkého kokosu probudí Vaši představivost a přenese Vás do tropického ráje.

Tato citlivá terapie pomáhá stimulovat:
• krevní oběh
• uvolnit svalové napětí
• zahnat stres
• zlepšit spánek
• působit relaxačně
• harmonizuje tělo i duši
• odplavení stresu a svalového napětí
• úleva od bolesti, povzbuzení kloubní pohyblivosti

Vstupte do prostředí provoněného exotikou.*HOT STONE-HORKÉ LÁVOVÉ KAMENY

Vychází ze znalostí a vědění starých mnoho tisíc let. S použitím harmonie masážních technik  a horkých kamenů dochází k hluboké relaxaci, což činí z tohoto druhu masáže opravdový požitek. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř. Pomáhá též s léčbou revmatismu, křečí, stresu, nespavosti, bolestí hlavy  a lymfatického oběhu. Důležitou složkou jsou kameny. Jde o kameny vzniklé z vulkánové činnosti, obsahující minerální a chemické prvky vzniklé za vysokých teplot, tudíž mají vysoké relaxační účinky. Těžké čedičové černé lávové kameny jsou protkány minerálními žilkami  v základní barevné variaci od tmavě šedé do černé. Složení kamenů je velice důležité pro jejich použití, zda pro horkou nebo studenou terapii. Množství akumulovaného tepla závisí na jejich velikosti a kvalitě. Kameny se nahřívají ve vodní lázni na 38-40°C.
Masírování horkými kameny je šetrnější než klasická masáž.


*TAJEMSTVÍ SIBIŘSKÉ TAJGY
(CEDROVÁ MASÁŽ)

Masáž spoužitím cedrového oleje odstraňuje únavu, zlepšuje oběh krve,lymfatickou cirkulaci, zmírňuje potíže spojené s křečovými žilami dolníchkončetin, zvyšuje elastičnost pokožky, omlazuje ji, hojí její případnáporanění. Sladce dřevitá vůně s kafrovým nádechem šišky sibiřského cedruzrychluje procesy obnovení a využití energie, pomáhá znovu navrátit sílu poprodělaných nemocech,  nadměrném zatížení a  stresu. Další jehovyužití je na ekzémy, akné, lupénku a mastnou pleť. Cedr sibiřský jako takový byl velice ceněn již vdávných dobách. Tehdy lidé cítili záhadnou sílu, která z tohoto stromu vychází.Vzduch v cedrových hájích je možno bez nadsázky nazvat léčebným, neboť jeprakticky sterilní,  likvidují bakteriezpůsobující různá onemocnění. V cedrových lesích je neustále přítomna nádhernávůně a léčebné aroma, které snižuje únavu a dává člověku pocit svěžesti.

Vychutnejte si tuhle celotělovou regenerační masáž,která Vás svou vůní a blahodárným účinkem odnese až do Sibiřských cedrových lesů.