Svet-Stranek.cz
Relaxace a regenerace těla i duše pro Vás
Nejlepší masáže v Praze

Něco o nás:Relaxace a regenerace těla i duše pro Vás

Něco o nás


Jmenuji se Olga a moje kořeny pocházejí z divokých hor ZakarpatskéUkrajiny, kde mně vychovávala babička a divoká příroda.

Babička byla bylinářka, terapeutka (dnes koučka), předávala lidemmoudrost přírody. Vždy ji to naplňovalo a zasvětila tomu celý svůj život.Mnohému z toho mně naučila.

Jako malá holka jsem babičce pomáhala sbírat různé bylinky a pak jsme z nichpřipravovaly čaje. Což mně již jako malou bavilo a zůstalo mi to do dnes. Babičkabyla úžasný člověk, s láskou na ni vzpomínám.

Tak jak jsem v tom vyrůstala a hledala i v sobě svůj talent nebo dar. Snadšením plná naděje jsem se vydávala přes různé sebe rozvojové kurzy semináře do hlubin sebe samá, abych přišla a došla k tomu, s jakým posláním jsempřišla na tenhle svět?

Vždy jsem z dlaní cítila při masážích příjemné teplo, které ostatnímdělalo dobře a cítili ho. Dotek jemocný léčebný nástroj, uvědomila jsem si, že jednou ze základních potřebčlověka je dotýkat se a být dotýkán. Postupně jsem přišla přes různé životní karamboly k tomu,že masáže jsou má cesta, která mně naplňuje. Pomocí masáží mohu lidempředávat léčení a pomáhat jim v tom pro co si každý přijde.

Masáže jsou mým koníčkem a přináší mi radost, beru jejako poslání, stále se vzdělávat a prohlubovat již získané znalosti. Snažím se, aby se klienti u mně cítili dobře, aalespoň na chvilku zapomněli na starosti všedních dní a dopřáli siskvělou masáží při relaxační hudbě a světel svíček. Aby odcházeli šťastní a rádise ke mně vraceli.

Děkuji za přízeň a těším se na setkávání s Vámi.

***

Jmenuji se Petra Marie Nárožná. Tohle je místo, kde bych se Vám měla představit jako člověk kterému se svěříte do péče.
Po dlouhé cestě hledání sama sebe jsem konečně našla svou cestu. Moje práce se stala i mým koníčkem, dělám jí s láskou a harmonii. Jsem plná optimismu a stále dobře naladěná. Myslím si, že můj životopis není až tak důležitý. Jsem člověk jako každý jiný.
Snažím se pomoci lidem, kteří ke mně přijdou s problémem.
Ke každému klientovi přistupuji celostním způsobem, to znamená, že mne zajímá nejen tělo, ale i mysl a duše.
V tomto oboru není možné nikdy přestat se vzdělávat, jen praxí a zkušenostmi je možné dosáhnout určitého cíle.
Chci s láskou a pokorou šířit to, co jsem se naučila a ještě naučím. Stále se vzdělávám, rozšiřuji vědomosti.
Přijďte sami alespoň na chvíli uvolnit své tělo a nechat odpočnout mysl od každodenních starostí tím, že si vychutnáte okamžiky strávené při masáži za poslechu uklidňující relaxační hudby a záře plápolajících svíček.